İstanbul
DOLAR32.2073
EURO34.9885
ALTIN2433.2

“NP Toplumu Bilgilendiriyor” webinar serisinin ilki 28 Şubat’ta!

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
“NP Toplumu Bilgilendiriyor” webinar serisinin ilki 28 Şubat’ta!
Abone ol
NP Feneryolu Tıp Merkezi’nden Psikiyatri Uzmanı Dr. Öğr. Üyesi Emine Yağmur Zorbozan ile gerçekleştirilecek ilk webinarın konusu “Psikiyatri ilaç kullanımının eğrisi, doğrusu”…

 

Sağlıklı bir zihin, hayat kalitemizi olumlu yönde etkiliyor. Bu doğrultuda NP Sağlık Grubu da ”NP Toplumu Bilgilendiriyor” adlı webinar serisine başlıyor. 

İlk webinarı NP Feneryolu Tıp Merkezi’nden Psikiyatri Uzmanı Dr. Öğr. Üyesi Emine Yağmur Zorbozan pandemi nedeniyle kullanımı sıklaşan, son zamanlarda da yanlış kullanım nedeniyle gündemden düşmeyen psikiyatri ilaçlarının kullanımı hakkında bilgi verecek. Webinarın konusu da “Psikiyatri ilaç kullanımının eğrisi, doğrusu” olacak. 

Moderatörlüğünü NPİSTANBUL Hastanesi Kurumsal İletişim Yöneticisi Simge Yıldırım Yurğa’nın yapacağı ve Psikiyatri Uzmanı Dr. Öğr. Üyesi Emine Yağmur Zorbozan’ın konuşmacı olarak yer alacağı webinar, 28 Şubat Çarşamba günü 19.45 - 20.15 saatleri arasında gerçekleşecek. 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı


Mehmet Tevfik Göksu: İstanbul’un altyapısı yeniden gözden geçirilmeli ’Yeni yüzyılın şehircilik rehberi oluşturulmalı’Önceki Haber

Mehmet Tevfik Göksu: İstanbul’un altyapı...

Maden sektörü 2023 yılında ihracattaki yaralarını 2024 yılının ilk çeyreğinde sardıSonraki Haber

Maden sektörü 2023 yılında ihracattaki y...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar